گروه نوشه به خوانندگی نیما رئیسی

گروه نوشه به خوانندگی نیما رئیسی

گروه نوشه نیما رئیسی

گروه نوشه به خوانندگی نیما رئیسی

به گزارش روبیکس موزیک گروه «نوشه» به سرپرستی «نیوشا بریمانی» (نوازنده کمانچه) و خوانندگی «نیما رئیسی» (صداپیشه و بازیگر) روز 21 شهریورماه در سالن خلیج فارس و در دو سانس 18 و 21 روی صحنه می‌رود.

نیما رئیسی گوینده نامدار رادیو است که بسیاری از تبلیغات تلویزیونی به صورت شبانه‌روز با صدای او از رادیو و تلویزیون پخش می‌شود. او همچنین سابقه بازی در سریال‌های «داستان یک شهر» (به کارگردانی اصغر فرهادی)، «میوه ممنوعه» (به کارگردانی حسن فتحی)، «پروانه» (به کارگردانی جلیل سامان) و… را در کارنامه خود دارد.

از بریمانی نیز سال گذشته آلبوم بی‌کلام «نیوش» با حضور جمعی از بهترین آهنگسازان و نوازندگان ایران (از جمله پدرام و میلاد درخشانی، رضا تاجبخش، مسعود همایونی، نیکان، همایون نصیری و… منتشر شد که هم‌اکنون در نظرسنجی آلبوم‌های برگزیده موسیقی در سال 93 در رشته تلفیقی و تجربی حضور دارد.

«نوشه» در این برنامه تعداد زیادی از ترانه‌های خاطره‌انگیز قدیمی را بازسازی و بازخوانی می‌کند؛ ترانه‌هایی چون «سلطان قلب‌ها»، «ما به هم محتاجیم»، «عاشق شدم من»، «باز آمدی»، «من دیگه بچه نمی‌شم»، «خوش آمدی»، «یارم شو»، «می‌گذرم تنها» و…

نیما رئیسی را در این کنسرت رضا لمعانی (گیتار)، مینو قاسم‌پور (قانون)، نیلوفر ابراهیمی (فلوت)، عسل ملک‌زاده (دف)، شایان ریاحی (پرکاشن)، غزل مهدوی (پیانو)، پرهام پیمان‌پور (گیتار باس) و نیوشا بریمانی (کمانچه، همخوان و سرپرست گروه) همراهی می‌کنند.

دیدگاه خود را بگذارید