کنسرت مهدی مقدم در لاهیجان

کنسرت مهدی مقدم در لاهیجان

مهدی مقدم 21 شهریور در لاهیجان

کنسرت مهدی مقدم در لاهیجان

به گزارش روبیکس موزیک خواننده آلبوم سونامی که پس از ده سال اجازه برگزاری کنسرت در ایران را دریافت کرده، پیش ازاجرای تهران در شهرهای شمالی کشور روی صحنه می رود.

مهدی مقدم که قرار است در تاریخ 5 مهر نخستین اجرای رسمی خود در تهران را روی صحنه ببرد، در تاریخ 21 شهریور در لاهیجان به اجرای برنامه خواهد پرداخت و پس از آن نیز در شهرهای گرگان (1 مهر) و انزلی (28 شهریور) روی صحنه می رود.

به گفته ی مجید پیرایش (مدیر برنامه های مهدی مقدم و سرپرست گروه سونامی) هم اکنون بلیط فروشی اولین کنسرت مهدی مقدم پس از سالها انتظار برایاجرای 21 شهریور در لاهیجان در سایت ایران کنسرت و عاملین فروش محلی آغاز شده است. پیرایش در ادامه افزود: « خیلی خوشحال هستیم که شروع تور کنسرت های گروه سونامی در کنار مردم هنر دوستِ استان گیلان و شهر لاهیجان خواهد بود. طی بررسی هایی که از برگزاری کنسرت های گذشته در لاهیجان و مشکلات آن داشته ایم تصمیم بر این شد که با کم کردن ظرفیت سالن موجبات آسایش و آرامش مخاطبان محترم کنسرت را فراهم آوریم. ضمن اینکه یکی از قوی ترین تیم های فنی صدابرداری و نورپردازی کشور برای این برنامه به لاهیجان اعزام خواهد شد. »

این خواننده تا کنون آلبوم های خونسرد، سونامی و احتیاط را در بازار موسیقی کشور منتشر کرده است.

دیدگاه خود را بگذارید