برنامه کنسرت خوانندگان پاپ در پاییز ۹۴

برنامه کنسرت خوانندگان پاپ در پاییز ۹۴

برنامه کنسرت پاپ

برنامه کنسرت خوانندگان پاپ در پاییز ۹۴

به گزارش روبیکس موزیک در اولین ماه فصل پاییز که با ورودش تغییراتی را به همراه دارد؛ اهالی موسیقی نیز به تکاپوی بر آوردن تغییراتی برای طرفداران خود هستند که با برگزاری کنسرت‌های پاییزی سعی دارند اوقات شخصی را برای طرفدارانش ایجاد کنند.

گروه دارکوب چهارشنبه ۱ مهر ۹۴ ساعت ۲۱:۳۰ در سالن برج میلاد با حضور هنرمندان میهمان ابراهیم علوی، حسین شریفی، هومن نامداری، احسان نی‌زن، احسان عبدی‌پور، محسن خاش، و حمید اکبری اجرا می‌رود. لازم به ذکر است که قیمت بلیت برای کنسرت گروه دارکوب از ۵۰/۰۰۰ تومان تا ۱۲۰/۰۰۰ تومان در سایت‌های مختلف ذکر شده است.

*کنسرت رحیم شهریاری، ۲ مهر واقع در سالن میلاد نمایشگاه ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در دو سانس برگزار خواهد شد. همچنین قیمت بلیت‌ها از ۴۵/۰۰۰ تومان تا ۱۵۰/۰۰۰ تومان ذکر شده است.

*کنسرت علی‌رضا قربانی، ۲ مهر واقع در سالن شهیدان‌نژاد فلاح (کرج)، ساعت ۲۱:۳۰٫ لازم به ذکر است که فروش بلیت در هیچ سایتی صورت نگرفته است.

*کنسرت مهدی احمدوند ۴ مهر واقع در سالن میلاد نمایشگاه ساعت ۲۱:۳۰ برگزار می‌شود، همچنین قیمت بلیت‌ها از ۴۵/۰۰۰ تومان آغاز و به ۱۵۰/۰۰۰ تومان ختم می‌شود.

کنسرت مهدی مقدم، ۵ مهر ساعت ۲۱:۳۰ واقع در سالن نمایشگاه برگزار می‌شود که قیمت بلیت‌ها در سایت‌های مختلف از ۴۵/۰۰۰ تومان تا ۱۵۰/۰۰۰ ذکر شده است.

کنسرت مهدی یراحی، ۶ مهر ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ واقع در سالن میلاد نمایشگاه اجرا می‌شود که قیمت بلیت‌ها در سایت‌های مختلف از ۴۵/۰۰۰ تا ۱۵۰/۰۰۰ تومان ذکر شده است.

کنسرت حمید عسکری سه‌شنبه ۷ مهر ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه برگزار می‌شود و همچنین قیمت بلیت برای این کنسرت از ۴۰/۰۰۰ تومان تا ۱۲۰/۰۰۰ ذکر شده است.

کنسرت احسان خواجه امیری که با استقبال بی‌نظیر طرفدارانش مواجه شده در ۴ سانس ۷ و ۸ و ۹ و ۱۰ مهر ساعت ۲۰:۳۰ در تالار وزارت کشور اجرا خواهد شد. لازم به ذکر است که قیمت بلیت‌ها از ۴۰/۰۰۰ تومان تا ۱۲۰/۰۰۰ تومان ذکر شده است.

کنسرت‌ محسن یگانه، ۱۰ و ۹ مهر در ۴ سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲ واقع در سالن میلاد نمایشگاه اجرا خواهد شد. لازم به ذکر است قیمت بلیت‌ها در سایت‌های مختلف از ۴۰/۰۰۰ تومان تا ۱۲۰/۰۰۰ تومان عنوان شده است.

کنسرت محمد علیزاده، ۱۱ و ۱۲ مهر در ۴ سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ واقع در سالن میلاد نمایشگاه برگزار خواهد شد. قیمت بلیت‌ها از ۴۰/۰۰۰ تومان تا ۱۱۰/۰۰۰ تومان ذکر شده است.

کنسرت امید حاجیلی، ۱۳ مهر ۱۸:۳۰ و ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه اجر می‌شود. لازم به ذکر است که قیمت بلیت تعیین شده برای این کنسرت از ۴۵/۰۰۰ تومان تا ۱۵۰/۰۰۰ تومان عنوان شده است.

کنسرت احسان حق‌شناس، چهارشنبه ۱۵ مهر ساعت ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه اجرا می‌شود. قیمت بلیت از ۴۰/۰۰۰ تومان تا ۱۱۰/۰۰۰ تومان ذکر شده است.

کنسرت فریدون آسرایی، جمعه ۱۷ مهر ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۲:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه برگزار می‌شود. بهای بلیت‌ها از ۴۵/۰۰۰ تومان تا ۱۵۰/۰۰۰ تومان ذکر شده است.

کنسرت بنیامین بهادری، شنبه ۱۸ مهر ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۲/۰۰ واقع در سالن میلاد نمایشگاه برگزار می‌شود، قیمت بلیت‌ها در سایت‌های مختلف از ۴۵/۰۰۰ تومان ۱۱۰/۰۰۰ تومان ذکر شده است.

کنسرت رضا یزدانی، یک‌شنبه ۱۹ مهر ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۲ واقع در سالن میلاد نمایشگاه اجرا می‌شود. همچنین قیمت بلیط‌ها از ۴۵/۰۰۰ تومان تا ۱۱۰/۰۰۰ تومان در سایت‌های مختلف ذکر شده است.

*ارکستر سینما موسیقی ایستگاه، ۵ مهر در فرهنگسرای نیاوران روز یک‌شنبه ساعت ۲۱ اجرا می‌شود؛ لازم به ذکر است قیمت بلیت‌ها در هیچ سایتی عنوان شده است.

*کنسرت گروه حدیث رویا «ویژه بانوان»، این کنسرت ۶ مهر ساعت ۲۱ در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود و لازم به ذکر است سرپرستی و خوانندگی این کنسرت بر عهده رویا راعی است همچنین قیمت بلیط ۵۰/۰۰۰ تومان عنوان شده است.

*کنسرت رادیو «دستا»، ۷ و ۸ مهر ساعت ۲۱ در سالن فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود که محمد‌رضا سبکتکین سرپرستی گروه را بر عهده دارد. همچنین قیمت بلیت‌ها در سایت‌های مختلف ۶۰/۰۰۰ تومان ذکر شده است.

*کنسرت سیمین‌غانم «ویژه بانوان»، چهارشنبه و پنجشنبه ۸ و ۹ مهر ساعت ۲۱ در سالن تالار وحدت اجرا می‌گردد. لازم به ذکر است که قیمت بلیت‌ها از ۳۰/۰۰۰ تومان تا ۹۰/۰۰۰ تومان عنوان شده است.

*کنسرت رسیتال گیتار پیمان شهرامی ۱۰ مهر در سالن رودکی برگزار می‌شود، و همچنین قیمت بلیت در سایت‌های مختلف ۲۰/۰۰۰ تومان عنوان شده است.

*کنسرت گروه «یاوران»، جمعه ۱۰ مهر ساعت ۹ به سرپرستی و آهنگسازی نوشین عقیلی و خوانندگی فرهاد رشیدی در سالن فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود. همچنین قیمت بلیط ۵۰/۰۰۰ تومان ذکر شده است.

*کنسرت زندگی جاریست، جمعه ۱۰ مهر ساعت ۲۱ سالن تالار وحدت به صورت بداهه‌ نوازی پیانو با هنرمندی بردیا صدر نوری اجرا خواهد شد؛ لازم به ذکر است بهای بلیت در سایت‌های مرتبط از ۳۰/۰۰۰ تومان تا ۷۰/۰۰۰ تومان عنوان شده است.

کنسرت رستیال پیانو فریدون ناصحی، ۱۷ مهر ساعت ۲۱ در سالن تالار وحدت برگزار می‌گردد، همچنین قیمت بلیت‌ها از ۲۰/۰۰۰ تا ۷۰/۰۰۰ تومان ذکر شده است.

کنسرت شهرستان‌ها:

*کنسرت رضا صادقی، او ۲ و ۳ مهر در ۶ سانس برگزار می‌شود. ساعت اجرای برنامه ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ واقع در تالار انتظار کرمانشاه است. قیمت بلیت‌ها در سایت‌های مختلف منتشر می‌شود.

کنسرت‌ مهدی یراحی، ۲ مهر در سالن هلال احمر ساری، ساعت ۲۱ اجرا می‌شود. همچنین بهای بلیت در سایت‌های مرتبط عنوان می‌شود.

*کنسرت مهدی احمدوند، ۹ و ۱۰ مهر در «تالار انتظار» کرمانشاه اجرا می‌شود. لازم به ذکر است قیمت بلیت‌ها هنوز تعیین نشده است.

*کنسرت بداهه‌نوازی پویا سرایی و کامران منتظری، ۹ مهر در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود. همچنین بهای بلیت در سایت ایران کنسرت «ققنوس» ۵۰/۰۰۰ تومان ذکر شده است.

لینک های دانلود

آموزش دانلود
روی لینک دانلود کلیک راست کرده و سپس گزینه Save Link As... را بزنید
لینک کوتاه این آهنگ
https://rubixmusic.ir/m/7412
مطالب مرتبط
نظرات
توجه کنید :
نظر شما بعد از تایید شدن در سایت نمایش داده خواهد شد.
دانلود همین فایل از طریق تلگرام