بازگشت هنری «مهدی مقدم» پس از سالها ممنوع کاری!

بازگشت هنری «مهدی مقدم» پس از سالها ممنوع کاری!

بازگشت هنری مهدی مقدم

بازگشت هنری «مهدی مقدم» پس از سالها ممنوع کاری!

به گزارش روبیکس موزیک مهدی مقدم خواننده نام آشنای موسیقی پاپ که نزدیک به یک دهه فعالیت موسیقی دارد و در میان هوادارانش موفقیت چشمگیری کسب کرده است برای اولین بار موفق به دریافت مجوز برگزاری کنسرت شده و به زودی به دیدار دوستدارانش خواهد رفت.

مهدی مقدم از مدتها پیش مشغول تمرین ھای فشرده برای آغاز کنسرتهای خود در سراسر کشور بوده که با حمایت و تأیید وزارت ارشاد مجوز برگزاری این اجراها صادر شده و تور کنسرت رسمی این خواننده با رهبری «محمد شاکر» از شهرهای شمالی آغاز خواهد شد که به ترتیب ۲۱ شهریور ماه در لاهیجان، ۲۸ شهریور ماه در انزلی و ۲ مهر ماه در گرگان برگزار میشود. اما این تازه آغاز پروژه بزرگ موسیقایی مهدی مقدم میباشد و پس از آن کنسرت ویژه او ۵ مهر ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی بروی صحنه خواهد رفت تا تجربه های چندین ساله خود را با هوادارانش سهیم باشد.

همچنین مهدی مقدم بعد از انتشار آلبومهای خود به نامهای «خونسرد»، «سونامی» و «احتیاط» آلبوم جدیدی را در دست انتشار دارد که تا اواخر پاییز در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است که تمامی اجراهای تهران این خواننده تحت امتیاز موسسه «ققنوس» به مدیریت «محمدحسین توتونچیان» برگزار خواهد شد و بلیت فروشی این کنسرت از ساعت ۱۴ فردا دوشنبه ۹ شهریور در سایت «ایران کنسرت» آغاز میشود.

روبیکس موزیک • بازگشت هنری «مهدی مقدم» پس از سالها ممنوع کاری!

  • اخبار متفرقه موسیقی
  • 11 شهریور 1394
  • 0 نظر

دیدگاه خود را بگذارید