از نظر ارشاد هيچ‌كس ممنوع‌الكار و ممنوع الفعاليت نيست

از نظر ارشاد هيچ‌كس ممنوع‌الكار و ممنوع الفعاليت نيست

سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

از نظر ارشاد هيچ‌كس ممنوع‌الكار و ممنوع الفعاليت نيست

به گزارش روبیکس موزیک «عیادت دستیار ویژهٔ رییس جمهور از آقای شجریان، به عنوان نمایندهٔ دولت است و می‌توان آن را نشانه‌ای از عیادت هیات وزیران قلمداد کرد.»

این را «حسین نوش‌آبادی» – سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی- در پاسخ به این سوال «موسیقی ما» می‌دهد که چرا با وجودت عیادت حسین فریدون – دستیار ویژهٔ رییس‌جمهور- و حسن هاشمی – وزیر بهداشت- کسی به نمایندگی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عیادت ایشان نرفت. او البته همچنین به این مساله اشاره دارد که دیدار آقای فریدون را می‌توان به منزلهٔ دیدار کلیهٔ اعضای دولت دانست؛ البته او به این مساله نیز اشاره دارد که خود آقای جنتی باید در این زمینه پاسخ‌گو باشند.

در این میان او در پاسخ به این سوال که آیا این دیدار‌ها و همچنین شکسته شدن تحریم خسروی آواز ایران را می‌توان به معنای حل مشکل ممنوع‌الکاری ایشان دانست، توضیح می‌دهد: ‌ «آقای وزیر و همچنین من بار‌ها در این مساله توضیح داده‌ایم که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از لحاظ هنری و تخصصی هیچ مشکلی با ایشان ندارد. آقای شجریان یک شخصیت ممتاز هنری و از ارزشمند‌ترین چهره‌های موسیقایی کشور هستند که خدمات قابل توجهی را در این زمینه انجام داده‌اند؛ اما صدور مجوز برای فعالیت‌های ایشان و برگزاری کنسرت در ایران، تنها به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مربوط نیست و نظرات نهاد‌ها و دستگاه‌های دیگر نیز در این میان موثر است؛ با این حال من تاکید می‌کنم ما به نوبهٔ خودمان آمادگی برای همکاری با ایشان را داریم به شرط آنکه مشکلاتی که در زمینهٔ فعالیت ایشان وجود دارد برطرف شود.»

او همچنین دربارهٔ فعالیت‌های استاد آوازخوان ادامه می‌دهد: «محدودیت اجرای استاد شجریان در این سال‌ها به وزارت فرهنگ و ارشاد مربوط نبوده و این محدودیت‌ها توسط نهادهای دیگر وضع شده است. از نظر ارشاد هيچ‌كس ممنوع‌الكار و ممنوع الفعاليت نيست»

لینک های دانلود

آموزش دانلود
روی لینک دانلود کلیک راست کرده و سپس گزینه Save Link As... را بزنید
لینک کوتاه این آهنگ
https://rubixmusic.ir/m/5301
مطالب مرتبط
نظرات
توجه کنید :
نظر شما بعد از تایید شدن در سایت نمایش داده خواهد شد.