کنسرت احسان حق شناس در تهران

کنسرت احسان حق شناس در تهران

کنسرت احسان حق شناس

کنسرت احسان حق شناس در تهران

خواننده آلبوم «فرکانس» که آخرین کنسرت خود را دی ماه سال 93 در تهران روی صحنه برده، پس از 9 ماه بار دیگر در پایتخت به اجرای زنده آثارش می پردازد.

به گزارش روبیکس موزیک  احسان حق شناس که آلبوم «فرکانس» آخرین آلبومی ست که با صدای این خواننده در بازار موسیقی کشور منتشر شده است، جدیدترین اجرای زنده خود را در حالی در تهران روی صحنه می برد که «محسن شریفیان» نیز در این کنسرت در کنار این خواننده پاپ به نوازندگی خواهد پرداخت.

حق شناس درباره دوری نه ماهه خود از صحنه اجرای زنده اش در تهران در گفتگو با خبرنگار سایت «موسیقی ما» توضیح داد: «چند کنسرت در شهرستان هایی مثل همدان برگزار کردم و در این بین برخی درگیری های خانوادگی و شخصی باعث شد کمی فاصله دو کنسرتم در تهران بیشتر شود. همین باعث شده که برای این اجرا در تهران تدارک ویژه ای ببینیم تا مثل اجراهای قبلی بتوانیم شب خوبی را برای حاضرین در سالن داشته باشیم.»

این خواننده درباره حضور «محسن شریفیان» در این اجرا نیز گفت: «محسن شریفیان در اجراهای قبلی ای که با ما روی صحنه آمد به خوبی توانست هنرش را نشان دهد و آن بخش از برنامه و آن قطعاتی که محسن در آثار بندری ساز می زد، مورد توجه دوستداران و حاضرین در سالن قرار گرفت و همین باعث شد از او بخواهیم که در این اجرا نیز ما را همراهی کنند. آقای شریفیان در چهار قطعه در این کنسرت با ساز نی انبان ما را همراهی خواهند کرد.»

خواننده قطعه «دریا» در توضیح سیاست جدید کاری اش درباره عدم انتشار آلبوم و فعالیت بر اساس انتشار تک قطعه در ماه های گذشته نیز معتقد است: «سیستم و صنعت موسیقی در همه جای دنیا دیگر مبتنی بر انتشار تک قطعات و ویدئوهای بکر و قوی است و انتشار آلبوم دیگر منسوخ شده است. من فکر می کنم این موج به مرور به ایران هم خواهد رسید و انتشار تک قطعات بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت. این اتفاق سالهاست در دنیا رخ داده و به مرور به تثبیت رسیده است. هزینه های فوق العاده بالای انتشار آلبوم درایران هم مزید بر علت شده که دیگر کمتر خواننده ای تمایل برای انتشار آلبوم در کشور داشته باشد. پیش از کنسرت 15 مهر در تهران هم دو قطعه جدید منتشر خواهم کرد که امیدوارم مورد توجه دوستداران موسیقی قرار بگیرند.»

گفتنی‌ست رهبری ارکستر «احسان حق شناس» در این کنسرت را «شهاب حسینی» بر عهده دارد و «احسان شفیعی» نیز سرپرست این گروه است.

این کنسرت به همت موسسه «رویال هنر پارس» و به تهیه کنندگی «مجید عبدی» روی صحنه خواهد رفت.

لینک های دانلود

آموزش دانلود
روی لینک دانلود کلیک راست کرده و سپس گزینه Save Link As... را بزنید
لینک کوتاه این آهنگ
http://rubixmusic.ir/m/5873
مطالب مرتبط
نظرات
توجه کنید :
نظر شما بعد از تایید شدن در سایت نمایش داده خواهد شد.